Holigan Sport ( hsbahisforum ) bonus piyasasi eski forum kullanıcı isimleriniz ile giriş yapabilirsiniz . Girişte sorun yaşayanlar [email protected] mail adresinden bize ulaşabilir

  • Tek skype adresimiz live:1a9bb839168c8cfc farklı adresimiz yoktur. REKLAM GÖRÜŞMELERİ İÇİN SKYPE ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR. ADIMIZI KULLANANLARA İTİBAR ETMEYİN DOLANDIRICIDIRLAR

Site İnceleme Borsa BİNANCE

HOLİGANSPORT

HS Yönetici
HS Yönetici
Katılım
24 Ağu 2018
Mesajlar
5,871
Binance Güvenilir mi?
Binlerce kişi aylardır binlerce bitcoin ve altcoin saklama işlemini burada gerçekleştirmekte. Firmanın merkezinin Hong Kong’da olması Çin’den uzak olması anlamında oldukça güven verici. Ayrıca piyasalardaki en düşük feeleri (komisyonları) sağlayan borsa özelliği taşımakta. Güncel Fee durumuna buradanbakabilirsiniz.
Binance.com’a Nasıl Üye Olurum?
Buraya tıklayarak sağ üst bölümdeki “Register” bölümüne giriyoruz. Sonraki aşamada alttaki ekranı sırasıyla; “Mail adresi”, “Şifre”, “Şifre Tekrar” olarak doldurup “I agreee to Binance’s Terms of Use” kısmını işaretleyip Register’a basıyoruz.
Gelen maili “Confirm Mail” şeklinde onayladıktan sonra artık 2BTC çekim limitli olarak (bu başlangıç için güzel bir limit) borsamızı kullanmaya hazırız.

Borsaya Coin Yükleme / Çekme ve Para Yatırma
Sağ üst köşede bulunan “Funds” > “Deposit / Withdrawals” sekmesine basıyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi bir tablo çıkıyor.


Burada istediğiniz coinle ilgili yatırma ve çekme yapabilirsiniz. Deposit (Yatırma), Withdrawal (Çekme) anlamına gelmektedir. Bu aslında Koinim.com, Paribu.com gibi bir TL borsası değil altcoin borsası olduğu için;
Örneğin;
Elinizde 10 LTC varsa, bunu Binance.com üzerindeki “Deposit” bölümünde girerek Binance.com’a yatırıp, bunu sattığımızda BTC’ye çevirmiş oluyoruz. Bu BTC ile girişte verilen listedeki istediğimiz altcoini alabiliriz.
Ya da mesela elimizde 50 IOTA olsun. Bunu ETH’a çevirmek istediğimizde, IOTA bölümünün Deposit (Yatırma) kısmına geliyor, Verdiği IOTA adresine yatırma yapıyoruz. Daha sonra IOTA’mızı BTC ye dönüştürüp istediğimiz altcoini alabiliyoruz.
Ya da türk borsalarından aldığımız bitcoin ile altcoin almak istiyorsak, Paribu.com, Koinim.com BTCturk.com gibi borsalardan aldığımız BTC leri türk borsasından BTC Çekme bölümüne girerekBinance.com üzerindeki Funds, Deposits / Withdrawal kısmında BTC bölümünde yer alan Deposit kısmında yer alan adresi türk borsalarında çekme bölümüne giriyoruz.
Coinleri Yükledik. Peki Nasıl Alma ve Satma Yapıyoruz?
Sol üst köşedeki Binance ikonuna tıklayıp anasayfaya gidiyoruz. Burada gördüğünüz tüm coinlerden ETH/BTC paritesini ele alalım. Diyelim ki ETH almak istiyoruz ve elimizde BTC var. ETH/BTC bölümüne girdiğimizde bizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacak.


Alanların Detaylı Açıklaması
Resimde N1, N2, N3 ve N4 ile hangi bölümlerin ne olduğu gösterilmiştir.
  • N1: Diğer kullanıcıların alım satım emirleri (Yeşil Alım, Pembe Satım)
  • N2: Coinin geçmiş işlem görülmüş fiyat grafiği.
  • N3: Alım Satım emirlerinin verildiği bölüm. Burada istediğimiz miktarı amount bölümüne giriyoruz.
  • N4: Coinin pazarda geçmiş işlem fiyatları ve miktarları.
 

ygurturk

HOLİGAN
HS Kullanici
Katılım
28 Ağu 2018
Mesajlar
204
Detaylı ve güzel bir açıklama olmuş.ellerine sağlık admin