Holigan Sport ( hsbahisforum ) bonus piyasasi eski forum kullanıcı isimleriniz ile giriş yapabilirsiniz . Girişte sorun yaşayanlar [email protected] mail adresinden bize ulaşabilir

  • Tek skype adresimiz live:1a9bb839168c8cfc farklı adresimiz yoktur. REKLAM GÖRÜŞMELERİ İÇİN SKYPE ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR. ADIMIZI KULLANANLARA İTİBAR ETMEYİN DOLANDIRICIDIRLAR

maksimbet(yatırımsız 25 freespin)

Gangsta

HS Moderatör
HS Moderatör
Katılım
28 Ağu 2018
Mesajlar
560
1- Promosyon Maksimbet ailesine yeni katilan kullanicilar icin gecerlidir.

2- Üye olduktan sonra alınan bonusu (Netent - Starburst) oyununda kullanılmaktadır.

3- Freespin kazançlarını çekebilmeniz ya da diğer bölümlerde kullanabilmeniz için Freespinlerin kullanımından sonra oluşan bakiyenizi SLOT oyunlarında 10 katı çevirmeniz gerekmektedir. Bu bonus ile kazanılabilecek max. tutar 250 ₺’dir.

4- Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. Maksimbet istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) Ana para bakiyesi de dahil olmak üzere tüm hesap kapatılacaktır.

5- Ayni IP den kayit islemi gerceklestiren uyelerden yalnizca 1 (bir) uye bu promosyondan faydalanabilir.

6- Freespinlerin kullanım suresi 5 gündür. Tanımlandıktan 5 gün icersinde cevrimi tamamlanmayan Freespinler ve kazanclari otomatik olarak iptal edilir.

7- Tüm bonuslarda Genel Bonus Kuralları geçerlidir
Site Giriş :www.maksimbet9.com
Bonus Tutarı: 25 FREESPİN
Yatırım şartı :YOK
Max kazanç: 250TL